استقبال مردم از مسابقه عکاسی بانک رفاه

رئیس اداره روابط‌ عمومی بانک رفاه کارگران از ارسال 1000 فریم عکس خبر داد و گفت: مردم استقبال گسترده ای از مسابقه عکاسی «هم‌نشینی دل‌نشین» داشته اند که با این استقبال امکان تمدید مهلت ارسال آثار وجود دارد.

به گزارش بنکر (Banker کورش سعیدی با ارائه توضیحاتی در خصوص مسابقه عکاسی «هم‌نشینی دل‌نشین» که به همت این بانک برگزار می‌شود گفت: بانک رفاه یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های اجتماعی است که در کنار فعالیت‌های اقتصادی فعالیت‌های اجتماعی زیادی را نیز دنبال می‌کند. یکی از این فعالیت‌ها در قالب مسابقه عکاسی به مناسبت شب یلدا تعریف شد تا بتوانیم توجه ویژه‌ای به مساله زنده ‌نگه‌داشتن آداب و رسوم ایرانی اسلامی داشته باشیم.
وی افزود: از جمله محورهای مهمی که در این مسابقه مورد توجه قرار گرفته است، کنار هم قرارگرفتن خانواده‌ها و دلها در راستای تحکیم و انسجام خانواده ایرانی و به ویژه تقویت صله‌رحم است. علاوه بر این، معرفی شب یلدا به عنوان یک فرهنگ ملی در بین تمام قومیت‌های اصیل ایرانی هدف دیگری است که برایمان مهم است. البته هدف اصلی‌، توجه به هم‌نشینی‌های ساده، بی‌آلایش و به دور از تجملات است و تمرکز اصلی کنار هم قرارگرفتن خانواده‌ها، تحکیم و انسجام آنهاست. 
رییس اداره روابط عمومی ضمن اشاره به استقبال گسترده مردم از این مسابقه عکاسی گفت: تاکنون نزدیک به 1000 فریم عکس به دبیرخانه این مسابقه رسیده است. مطمئنا اگر استقبال از این مسابقه عکاسی زیاد باشد، فرصت ارسال آثار را تمدید خواهیم کرد. بر اساس اعلام قبلی، مهلت ارسال عکس‌ها تا 15 دی‌ماه بوده است اما اگر آثار زیادی به دست‌مان برسد زمان را تمدید می‌کنیم. اخبار بعدی مربوط به این مسابقه از طریق سایت بانک رفاه کارگران، سامانه داخلی و پوشش‌ رسانه‌های خبری اعلام خواهد شد.
سعیدی با اشاره به قوانین شرکت در این مسابقه گفت: روش ارسال آثار از طریق ایمیل بانک رفاه است که نشانی آن در پورتال بانک قابل مشاهده است. همچنین شرایط عکس‌های ارسال شده باید منطبق بر قوانین مسابقه باشد که در پورتال به تفصیل به آن اشاره شده است. شرکت برای تمام علاقه‌مندان در این مسابقه عکاسی آزاد و رایگان است. نفر اول این مسابقه دو میلیون تومان، نفر دوم یک و نیم میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد. همچنین 5 کارت هدیه پنج میلیون ریالی به قید قرعه به آثار راه‌یافته به بخش داوری در هر دو بخش دوربینی و موبایلی تعلق می‌گیرد و مبلغ یک میلیون ریال نیز به عنوان حق استفاده از عکس به آثار راه‌یافته به بخش نهایی اعطا خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار