telegram

بانک رسالت رکورد دار پاسخگویی شد

مدیرمرکز امداد مشتریان بانک قرض­الحسنه رسالت از پاسخگویی این مرکز به بالغ بر یک میلیون تماس موفق در طی سال جاری خبر داد.

به گزارش بنکر (Bankerمهدی دعاگویی با بیان اینکه بانک قرض­ الحسنه رسالت در سال 98 رکورد دار پاسخ در مرکز تماس بانک ­های سراسر کشور بوده؛ گفت: کارشناسان مرکز امدادمشتریان به صورت شبانه ­روزی در ایام هفته پاسخگوی نیاز مشتریان هستند.

وی میانگین تماس با این مرکز را  85 هزار تماس در طول ماه اعلام کرد و افزود:  میانگین 2900 تماس در طول یک شبانه ­روز و میانگین پاسخ هر کارشناس در روز 250 تماس ثبت شده است.

مدیر مرکز امداد مشتریان بانک قرض ا­لحسنه رسالت  بیشترین حجم تماس را از ساعت 09:30 الی 16 و در طول شب از  19 الی 22:30 اعلام کرد. دعاگویی با بیان اینکه بانک قرض ­الحسنه رسالت نخستین بانک دیجیتال کشور است؛ گفت: حجم تماس در ساعت­های عصر وشب گویای استقبال مشتریان از خدمات غیرحضوری و آنلاین این بانک است.

به گفته وی بالاترین میزان تماس­ها به ترتیب مربوط به استان­های تهران؛ کرمان؛ اصفهان؛ مشهد و البرز است .همچنین 86 درصد تماس­ها از سوی مشتریان و14 درصد غیرمشتری ثبت شده است.

دعاگویی گفت: گفتمان­ سازی ( دوره­ های فن بیان­، دوره های کنترل خشم؛ راه اندازی پایگاه دانش ( ارائه پاسخ یکسان به مشتریان )؛ برگزاری آموزش و آزمون­های آنلاین بصورت روزانه و هفتگی و ارائه متد و روش کار بر اساس استاندارد EN ISO 15838  از جمله دوره های آموزشی برای کارشناسان مرکز امداد مشتریان است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
نگاه بنکر
چهره های ماندگار