به عمرتان سامان دهید

اغلب افرادی که قصد خرید بیمه عمر را دارند، این سئوال در ذهن آنان شکل می گیرد که آیا شرکت دولتی می تواند به من خدمات بهتری دهد یا شرکت خصوصی؟ از طرف دیگر در مواقع اضطراری کدامیک می تواند ثبات بهتری داشته باشد؟ سئوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خو مشغول می کند این است که ” اگر شرکت های خصوصی بیمه ورشکست شوند، چه تضمینی برای بازگشت وجه وجود دارد؟”
98/10/29 يكشنبه 13:59
کد خبر: 262823

به گزارش بنکر (Banker)، از آنجایی که کلیه شرکت های دولتی و خصوصی زیر نظر بیمه مرکزی فعالیت می کنند و بر اساس پشتوانه و ضمانت هایی که دارند، مجوز فعالیت می گیرند، لذا در این خصوص جای نگرانی نیست و باید این اولویت را پس از میزان سود دهی و سطح توانگری در نظر گرفت.
شرکت بیمه سامان، در بین شرکت های خصوصی یکی از شفاف ترین سیاست های بیمه ای را داراست. همچنین در سطح یک توانگری مالی می باشد. در سال 1383 تاسیس گردید و در حوزه بیمه زندگی و غیر زندگی فعالیت می کند.
توانگری مالی یعنی میزان قدرت پاسخگویی شرکت در برابر مشتریان خود. شرکت هایی که از سطح توانگری مالی خوبی برخوردار هستند، در مقابل صاحبان حقوق و بیمه گذاران از توانایی پرداخت خوبی برخورداند. هر چه این میزان کاهش یابد، مقدار توانایی مالی و پاسخگویی نیز تنزل می یابد.

 

چرا بیمه عمر لازم است؟
اگر با بیمه تأمین اجتماعی بازنشسته شوید، مبلغ مستمری و بازنشستگی کمتر از آخرین حقوق دریافتی شما خواهد بود؛ یعنی کمتر از مبلغ ماهانه‌ای که هزینه‌های زندگی را بر اساس آن تنظیم کرده‌اید!
و اگر در کنار بیمه تأمین اجتماعی، و به موقع و قبل از ۴۰ سالگی بیمه عمر سامان داشته باشید، هنگام بازنشستگی می‌توانید از اندوخته بیمه عمرتان برای سرمایه‌گذاری در بیمه سامان و دریافت مستمری استفاده کنید؛ یعنی دو تا مستمری داشته باشید تا کسری بودجه زندگی جبران شود. همچنین می‌توانید با برداشت پس‌انداز‌تان در بیمه عمر، خودتان سرمایه‌گذاری کنید یا کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کنید و با این درآمد جدید، هم کسری حقوق را حل آن کنید و هم در دوران بازنشستگی به کاری که علاقه دارید مشغول شوید و لذت ببرید.

 

 مزایای بیمه عمر شرکت بیمه سامان:
1-  انتخاب سبد سرمایه گذاری بر اساس سود پرداختی( پرداخت سود قابل توجه بر اساس سبد سرمایه گذاری انتخابی) 
2-  امکان دریافت وام تا ۹۰% حساب اندوخته از پایان سال اول 
3-  برداشت از حساب اندوخته از پایان سال اول
4-  امکان تبدیل تمام یا بخشی از حساب اندوخته به مستمری و بازنشستگی
5-  پرداخت سرمایه ای بالغ بر ۳ برابر سرمایه فوت، در صورت فوت ناشی از حادثه بیمه شده 
6-  پرداخت سرمایه از کار افتادگی برابر مبلغ سرمایه فوت هر سال در صورت ازکارافتادگی دائم بیمه شده 
7-  معافیت بیمه‌گذار از پرداخت حق بیمه به مدت ۱۰ سال در صورت ازکارافتادگی کامل بر اثر بیماری یا حادثه
8-  پرداخت دو برابر حق بیمه سالیانه به مدت ۱۰ سال در صورت از کار افتادگی کامل و دائم
9-  پرداخت هزینه‌های درمانی درصورت بروز بیماری‌های صعب‌العلاج تا سقف۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
10- معافیت مالیاتی سرمایه بیمه عمر و همچنین اندوخته حاصل از سرمایه‌گذاریها 
11-  انعطاف‌پذیری در پرداخت حق بیمه بسته به میزان درآمد هر شخص 
12- امکان بیمه شدن از بدو تولد تا سن ۷۰ سالگی


خرید یا مشاوره رایگان


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman tourismbank
نگاه بنکر