بیت کوین، سود آور ترین سرمایه گذاری

بیت کوین یکی از ارز های دیجیتال می باشد که ارزش بسیار بالایی دارد و معامله های بسیار زیادی بر روی آن انجام می شود. بیت کوین از مدت ها پیش شروع به افزایش قیمت کرد و اکنون به یکی از پر سود ترین سرمایه گذاری های این روز ها بدل شده است.

به گزارش بنکر (Bankerهرچند در گذشته پیش بینی می کردند که تا سال 2020 - 2021 قیمت بیت کوین تا 318 هزار دلار برسد و این پیش بینی های فضایی دیگر رنگ باخته است اما قیمت هر بیت کوین به 16600 دلار رسیده است و انتظار می رود تا کانال 18000 دلار نیز افزایش یابد.

با وجود اینکه در ماه گذشته بیت کوین یک ریزش بسیار شدید را تجربه کرد اما توانست خود را باز بالا کشیده و به رکورد های جدیدی دست پیدا کند.

متاسفانه بیت کوین از منطق بسیار دقیقی ماند دیگر کالاهای بازار سرمایه گذاری مانند طلا پیروی نمی کند اما بهرحال نشان داده است که می تواند یک گزینه فوق العاده برای سرمایه گذاری باشد.

هم اکنون قیمت هر عدد بیت کوین 16692 دلار می باشد و نموداری رو به رشد را دارا می باشد که سرمایه گذاران این بخش بازار را امیدوار کرده که به سود های بزرگتری برسند.

این درحالی است که بسیاری از بازار های دیگر از جمله بازار طلا تحت تاثیر تحولات سیاسی و خوش بینی ها نسبت بهبود اقتصاد جهانی قرار گرفته اند و قیمتی پر از نوسان و نه چندان بالا دارند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار