بیت کوین، طلای دیجیتال می شود؟

بیت کوین اولین ارزدیجیتال در دنیا می باشد که ارزش بسیار بالایی داشته و طرفداران بسیار زیادی را نیز برای خود جمع آوری کرده است.

به گزارش بنکر (Bankerبسیاری معتقدند که قیمت بیت کوین تا سال های آینده به شکل بسیار شدیدی افزایش خواهد یافت.

هونگ فانگ مدیر عامل اوکی کوین (OKCoin) - یکی از بزرگترین مراکز مبادله ارز های دیجیتال - در مصاحبه ای گفت که بیت کوین در حال تبدیل شدن به طلای دیجیتال بوده و قیمت آن به صد هزار دلار خواهد رسید.

این درحالی است که قیمت هر بیت کوین در حال حاضر 19,317 دلار می باشد و همچنان در حال طی کردن مسیر رو به رشد خود است. پیشتر نیز بسیاری بیت کوین را مانند طلا به یک پناهگاه امن تشبیه کرده بودند.

فانگ در ادامه حرف هایش گفت که اگر بیت کوین بتواند تنها 25 درصد از سرمایه بازار طلا را تصاحب کند ارزش آن به حدود 80 هزار تا 100 هزار دلار خواهد رسید که یک رقم شگفت انگیز می باشد.

فانگ معتقد است که بیت کوین شباهت های بسیاری با طلا داشته و از جمله آها محدودیت منابع، استخراج، دوام بالا و حفظ ارزش طی گذر زمان می باشد.

وی در ادامه توضیح داد که پذیرش بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال کند بوده چرا که اولین پول اینترنتی می باشد و در واقع حضور فیزیکی ندارد و در نتیجه مدت ها طول خواهد کشید تا مردم آن را به عنوان طلای دیجیتال بپذیرند.

هم اکنون بیت کوین در حال نزدیک شدن به اوج قیمت خود در سال 2017 می باشد و بسیاری انتظار دارند که بیت کوین رکورد خود را شکسته و قیمت آن بلا تر خواهد رفت.

منبع: Kitco/tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار