پیام تبریک بانک رفاه به مناسبت روز کارگر

اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

به گزارش بنکر (Banker متن پیام به این شرح است:


بسمه تعالی
فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه مصادف با اول می و روز جهانی کارگر را خدمت تمامی فعالان و زحمتکشان عرصه کار و تولید به ویژه کارگران معزز و محترم که شریف ترین و مولدترین بخش جامعه هستند تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.
کارگران عزیز به عنوان ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه‏‌ نقش مهم و کلیدی در به گردش درآوردن چرخ های عظیم صنعت و توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور ایفا نموده و ستون فقرات توسعه درون زا و پایدار و شاکله اصلی رونق و پیشگامی هستند.
بی تردید کارگران، بازوان پرتوان حرکت و پیشران هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و پیشرفت‌های مکتسبه در مسیر زندگی اقتصادی و اجتماعی نشأت گرفته از اهتمام و کوشش مثال زدنی این عزیزان شریف است.
بانک رفاه کارگران بسیار مفتخر است که نام کارگران معزز را با خود به همراه دارد و به عنوان نخستین بانک متعلق به این جامعه، همواره اهتمام ویژه ای برای ارایه خدمات مالی و بانکی و توسعه کیفی این خدمات داشته و در آینده نیز به حول و قوه الهی تلاش مضاعفی خواهد داشت تا رضایت ایشان را بیش از پیش فراهم سازد.
بانک رفاه کارگران با استعانت از ذات اقدس الهی و حمایت و پشتیبانی نهادهای بالادستی در سال جدید تلاش دارد خدمات ارزنده اعتباری و تسهیلاتی ارزان قیمت و قرض الحسنه به جامعه کارگری و فعالان عرصه کار و تولید ارایه نماید تا در سالی که مزیّن به نام "جهش تولید" است، در مسیر تحقق جهش تولید و تثبیت حرکتی ارزشمند و ماندگار در روند تولید و استقلال اقتصادی و توسعه پایدار در میهن سرافراز اسلامی منشأ اثر باشد.
بار دیگر ضمن تبریک این روز، از درگاه خداوند سبحان سرافرازی و پیشگامی میهن پرافتخار و صحت و سلامتی تمامی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه کارگران محترم را مسألت دارم.

  اسماعیل للـه‌گانی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman tourismbank
نگاه بنکر
چهره های ماندگار