پیام کارمندان موسسه اعتباری کاسپین

همانطور که اطلاع دارید موسسه اعتباری کاسپین در سال ۹۶ ساماندهی تعاونی های منحله را بر عهده گرفت و پرسنل فعلی بعد از ازمون و مصاحبه تخصصی به استخدام این موسسه درآمدند.

با توجه به شرایط دشوار ساماندهی و تلاش های مدیریت و پرسنل و با توکل به خدا توانستیم از بحران ایجاد شده عبور کنیم و موسسه به ارامش برسه. حالا بعد گذشت ۳ سال از ساماندهی مدیران محترم اقدام به تعدیل نیروهای موجود نموده اند.
همانطور که مستحضرید این پرسنل هرکدوم دارای حداقل ۱۰ سال و بیشتر سابقه ی کار دارند و امروز با مبلغ ناچیزی تعدیل و بیکار می شوند. در شرایط فعلی جامعه و تورم و با توجه به تاهل این پرسنل تعدیل و اخراج ما پرسنل موجی از نارضایتی و بیکاری و به جامعه تزریق می نماید.
لذا، خواهشمند هستیم فکری به حال این کارمندان بنمایید، که حداقل مانند سایر موسسات یا بانک ها در جایی دیگر ادغام و بکارگیری شویم. بیکاری ریشه مشکلات کشور هست، قطعا با بیکار شدن این پرسنل فقر، طلاق و مشکلات متعددی بر این پرسنل بار خواهد شد.


2 دیدگاه
[2] كارمند كاسپين - 99/03/24 شنبه 11:39
با سلام من هم از كارمندان موسسه كاسپين هستم حدود ده ساله اينجا شاغلم با تمام سختي ها و مشكلاتي كه داشتيم اينجا كاركرديم اما حالا از ما ميخواهند استعفا بدهيم به اسم اختياري اما در اصل اجباري. حالا كه سختي ها را پشت سر گذاشته ايم از ما مي‌خواهند استعفا بدهيم خواهش مي كنم فكري به حال ما كنيد با اين وضعيت تورم و مشكلات متعدد اقتصادي . - پاسخ
[1] کارمند - 99/03/14 چهارشنبه 12:00
رسانه های محترم بنکر . اخبار بانک . و .....اینطور که پرواضح هست موسسه توسعه کاسپین ودر آینده نزدیک احتمالا موسسه نور که با هیات سرپرستی اداره میشوند و کاملا تحت نظر بانک مرکزی اداره میشوند دچار چنین مشکلاتی هستند . رسانه ها لطفا از مسئولین بانک مرکزی و شخص آقای همتی بخواهید نسبت به موضوع اظهار نظر کنند . چرا کسی مسئولیت این تصمیمات رو کسی بعهده نمیگیرد . هیات سرپرستی فقط اجرا کننده دستورات بانک مرکزی هست . همین پرسنل زحمتکش در بدترین شرایط و حتی با ورود ویروس کرونا در صف خدمات به مردم بوده اند و حالا باید حذف شوند . - پاسخ
علی - 99/03/19 دوشنبه 18:07
سلام از پرنسل موسسه اعتباری کاسپین هستم لطفا پیام تمامی ما کارمندان این موسسه را به گوش مسئولین برسانید. ما بیش از یک دهه در این موسسه مشغول بکار بوده ایم از ماخواسته اند با استعفای اختیاری که صد البته اجباری است استعفا نماییم . اکنون سن استخدام ما گذشته ما همه تلاش و عمرمان را در این موسسه صرف کرده ایم. بخاطر مسائل یکی از تعاونی های منحله سزاوار نیست ما هم لطمه ببینیم و اینگونه دچار بیکاری و عواقب جبران ناپذیر آن باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار