پیش بینی آینده قیمت سکه امامی

عبدالناصر همتی، رییس بانک مرکزی ایران در اینستاگرام خود در خصوص تلاش برای بازگشت ثبات به بازار ارز چنین گفت: این روزها مجدداً موضوع افزایش نرخ ارز در بازار بحث روز مردم و فعالین اقتصادی است. همانگونه که بارها تاکید کرده‌ام بانک مرکزی مدیریت علمی مبتنی بر بنیان‌های بازار را که طی یک سال گذشته آرامش لازم را به بازار ارز برگرداند ادامه خواهد داد.

به گزارش بنکر (Banker)، به گفته او طبیعتاً شوک قیمت بنزین و نیز انتظارات تورمی ناشی از آن بازارهای مختلف منجمله بازار ارز و ثبات نسبی چندین ماهه آن را موقتا متاثر می سازد. فارغ از دلایل و آثار اجرای طرح اصلاح غیر قیمت بنزین آنچه به این جانب و بانک مرکزی مربوط می شود استمرار مدیریت اصولی بازار ارز است.
لذا این اطمینان را به مردم عزیز می‌دهم که همچون گذشته بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای برگرداندن ثبات لازم به بازار ارز به کار خواهد گرفت. هموطنان عزیز ریسک سرمایه گذاری در بازار ارز را همواره مد نظر داشته باشند.
یکی از اقتصاددانان اسپانیایی گفته است سیاست پولی مناسب و تلاش دیپلماتیک راه حل مشکل های اقتصادی ایران می باشد. 
روز گذشته بودجه ۱۹۸۸ میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹ تسلیم مجلس شد که ۶۵۳ میلیارد تومان آن بودجه عمومی اعلام شده و بودجه شرکت های دولتی سه برابر بودجه عمومی دولت عنوان گردید. 

روز گذشته قیمت سکه به صعود خود ادامه داد و در این صعود به سطح هدف ما در ۴۶۵۰۰۰۰ رسید.
بازار همچنان در شوک گرانی پس از بنزین و همچنین افزایش تقاضا برای دلار بخاطر تعطیلات کریسمس به سر می برد از اینرو انتظار ادامه صعود در قیمت سکه را خواهیم داشت. 
برای دوره های پیش رو در انتظار رسیدن قیمت به سطح مقاومت ۴۶۶۹۰۰۰ و پس از آن  ۴۷۰۳۰۰۰ تومان هستیم. 
در نظر داشته باشید که بازار تحت تاثیر یک روند صعودی قدرتمند برای مدتی قرار گرفته است از اینرو انتظار بازگشت های اصلاحی به منظور تعدیل قیمت خواهد رفت
روند کلی بازار در حال حاضر صعودی پیش بینی میشود. 

  • مقاومت ۳: ۴۷۳۳۰۰۰
  • مقاومت ۲: ۴۷۰۳۰۰۰
  • مقاومت ۱: ۴۶۶۹۰۰۰
  • حمایت ۱: ۴۶۱۶۰۰۰
  • حمایت ۲: ۴۵۷۱۰۰۰
  • حمایت ۳: ۴۵۲۹۰۰۰

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
saman
نگاه بنکر
چهره های ماندگار